Trinicom What's in the Cloud?
Onder het motto "Practice what you preach" gebruikt de Trinicom servicedesk de innovatieve multichannel totaaloplossing "Whats in the box" voor de communicatie met haar klanten!
Deze oplossing is een gezamenlijk product, ontstaan door de samenvoeging van Telios van Telecats en T5 van Trinicom zelf, met CTI en ACD, op basis van open source technologie. Deze oplossing is volledig als SaaS ‘in the Cloud’ beschikbaar met alle benodigde functies voor het contact center en kantoortelefonie.
Met deze Multi-channel klantcontactoplossing vanuit de Cloud is Trinicom optimaal bereikbaar voor haar klanten en zorgt er zo voor dat de belangrijkste klantcontacten op het contactcenter snel en uniform worden afgehandeld vanuit één centrale kennisbank, waarbij de nadruk ligt op het verbeteren van de serviceverlening via internet, e-mail, chat en telefoon.
Dit resulteert in tevreden klanten, volledig inzicht in de klanthistorie en een optimaal beheersbaar klantcontactproces.

